Pp Pëlhurë jo e endur Spunbond

Një shumëllojshmëri e bollshme e cilësisë optimalePëlhura jo të endura të lidhura me PP ofrohet nga kompania Rayson në madhësi dhe dimensione të ndryshme. Ne kemi gdhendur një vend si një nga prodhuesit më të shquar të PP-ve të lidhura me pëlhura jo të endura në Kinë. Ne përdorim lëndë të parë me cilësi të shkëlqyeshme dhe teknikat më të fundit për prodhimin e rrobave jo të endura PP. Kjo pëlhurë jo e endur PP është përzierja e përsosur e qëndrueshmërisë, butësisë dhe forcës së padiskutueshme. 

 • Pëlhura polipropileni spunbond pëlhurë për pranverën e xhepit
  Pëlhura polipropileni spunbond pëlhurë për pranverën e xhepit
  PP spunbond pëlhure nonwoven do të thotë pëlhurë polipropilene spun-obligacion pëlhurë, është forcë e mirë dhe zgjatje. Është materiali i duhur për pranverën e xhepit. Pesha e pëlhurës është nga 60gr në 80gr me gjerësi të përshtatur. Rayson jo pëlhurë të endura ju ofron çmimin më të mirë të pp spunbond, të mirëpritur të na kontaktoni.
 • Embossing pëlhurë jo të endura
  Embossing pëlhurë jo të endura
  Embossing pëlhurë jo të endura. Ka dy lloj. Është dy pcs nonwoven kompresuar me pambuk .Other është tre copë nonwoven compressed. Është përdorur gjerësisht në mobilje. Ne bëjmë si madhësinë tuaj reuqiry.
 • Pëlhurë më e mirë pp spunbond pëlhurë jo të endura për çmimin e fabrikës së dyshekut -
  Pëlhurë më e mirë pp spunbond pëlhurë jo të endura për çmimin e fabrikës së dyshekut -
  Pëlhurë më e mirë pp spunbond pëlhurë jo të endura për çmimin e fabrikës së dyshekut -.Ne jemi një prodhues i pp spunbond pëlhurë nonwoven me përvojë më shumë se 14 vjet. Iso, bv& SGS certifikuar. Dhe ne jemi duke siguruar PP spunbonded pëlhurë nonwoven për ju direkt.Produkti ynë miraton polypropylene si lëndë e parë, përmes shkrirjes së temperaturës së lartë, filtrimit, spërkatjes mëndafshi në rrjetat, dhe ngjitur nxehtë, pastaj u bë pëlhurë, më në fund dredha-dredha dhe prerë automatike në rrotullime.Cilësia e produkteve tona është e garantuar dhe shpërndarja është në kohë. Produktet kryesore: mobilje nonwoven / duke e bërë qese pëlhurë nonwoven / mbrojtjen e bujqësisë dhe kopshtarisë nonwoven / mjekësore Përdorimi jowoven / tavolinë rroba nonwoven .... e kështu me radhë.
 • Pëlhurë me cilësi të lartë polypropylene jo të endura gjeotekstilet
  Pëlhurë me cilësi të lartë polypropylene jo të endura gjeotekstilet
  Polypropylene jo gjeotekstilet janë gjeoteteksi të lidhura me nonwoven të lidhura prej 100% polypropylene staple pëlhura. Pëlhura gjeotekstile polipropileni janë përdorur në një shumëllojshmëri të gjerë të aplikacioneve në tregjet civile mjedisore dhe të përgjithshme, të tilla si ndërtimi i rrugëve, projekti i ndërtimit të sportit, ndarja e landfillit dhe kullimi dhe mbrojtja bregdetare.
 • Show Room i Rayson jo Woven Produkte
  Show Room i Rayson jo Woven Produkte
  Foshan Rayson jo të endura Co, Ltd, është një prodhues i kalitur në industrinë e jo të endura pëlhurë me vitet e eksperiencës. Ajo është e angazhuar për kërkime jo-pëlhurave të endura, zhvillimin dhe prodhimin dhe ka 10 linja të përparuara jo-pëlhurave të endura të prodhimit, të aftë për të prodhuar PP jo-pëlhurave të endura, SS pëlhurë jo të endura, SMS, meltblown, grusht gjilpërë dhe spunlace pëlhurë jo të endura , me varg prodhimin peshë nga 10gsm të 150gsm brenda gjerësi 4.2 milion, me një shumë vjetore e prodhimit peshon mbi 36,000 ton. Kompania është e aftë për të prodhuar jo-pëlhurave të endura të ngjyrave të ndryshme dhe madhësive, të përshtatshme për shumë përdorime të ndryshme.
 • Pp spunbond jo të endura gjeotekstilet
  Pp spunbond jo të endura gjeotekstilet
  Jo gjeotekstilet jo të endura Përdor në industrinë e ndërtimit dhe të peizazhit në të gjithë kohën dhe duke bërë një shenjë duke stabilizuar terrenin, duke përmirësuar një kullimi dhe filtrimi të vendeve, duke ndarë agregatet dhe përhapjen e ngarkesave të imponuara. Kjo pëlhurë gjeotekstilet jo e endura është bërë nga polypropylene spunbond jo të endura, normalisht në ngjyrë të zezë dhe gri. Pëlhurë është biodegardable, eko-miqësore dhe UV stabilizuar.
 • Produktet kryesore të kompanisë RAYSON jo të endura
  Produktet kryesore të kompanisë RAYSON jo të endura
  Foshan Rayson Jo-Woven Co, Ltd është një prodhues i kalitur në industrinë e pëlhurave jo të endura me vite përvojë. Është e angazhuar për hulumtime jo të endura pëlhurë, zhvillimin dhe prodhimin dhe ka 10 linjat e prodhimit të avancuar jo të endura, të aftë për të prodhuar PP jo të endura pëlhura, SS pëlhurë jo të endura, sms, meltblown, grusht gjilpërë dhe pëlhurë spunlace jo të endura , Me peshën prodhuese varion nga 10GSM në 150GSM brenda gjerësisë 4.2m, me një sasi vjetore të prodhimit që peshon mbi 36,000 ton.
 • Pëlhura para-prerë jo të endura për mobilje
  Pëlhura para-prerë jo të endura për mobilje
  Rayson është një fabrikë profesionale e cila ka bërë pëlhurë jo të endura PP për më shumë se 14 vjet.Pëlhura para-prerë jo të endura është një nga produkti ynë që përdoret kryesisht për mobilje, si dyshek dhe divan. Linja e para-prerë e bën lot lehtë. Mund të përmirësojë efikasitetin e prodhimit të furuniture. Pëlhurë të para-prerë jo të endura për mobilje eksportohen në SHBA dhe në tregun evropian.
 • Qepja e pëlhurave jo të endura
  Qepja e pëlhurave jo të endura
  Qepja e pëlhurave jo të enduraPëlhurë ngjyrë bezhë nonwoven është përdorur për mbulesë dyshek që e bëjnë dyshek më të përshtatshëm.Madhësia është 2.1 milion në 2.4 milion.Gjithmonë 60gram në 100gramngjyrë bezhë, gri, të zezë dhe të bardhë.
 • Stitch lidhur pp spunbond pëlhurë jo të endura për dyshek
  Stitch lidhur pp spunbond pëlhurë jo të endura për dyshek
  Stitch-bono pëlhura jo të endura, një lloj pëlhure pp spun bond jo të endura, janë bërë në një makinë gërshetim që lidh web, ose mban web në vend, me fije gjatësore. PP Spun Bond Materiale pëlhure jo të endura përdoren si izolim termik ose material paketim ose si themeli në prodhimin e quilts, batanije dhe xhaketa. Stitch e lidhur PP pëlhurë jo e endura është materiali kryesor për të bërë dyshek. Përdoret si pëlhurë në pjesën e poshtme të dyshekut. Pëlhurë jo e endura është në 70gr në 100gr në ngjyra të ndryshme. Rayson është prodhuesi më i mirë PP spun-obligacion. Mirë se vini të pyesni.
 • Pëlhura të shpuara jo të endura për mbulimin e pranverës së kutisë
  Pëlhura të shpuara jo të endura për mbulimin e pranverës së kutisë
  Ne kemi shpëtuar problemin kur prodhojmë xhepin e pranverës ka zhurmë të madhe. Shpallur me Dot Nonowven pëlhurë mund të shpëtojë të gjithë problemin e zhurmës kur prodhojnë dyshek, divan dhe mobilje të tjera. Është e butë dhe e frymëmarrjes. Dhe stenght dhe elogim vazhdon në nivel të mirë.
 • Pëlhurë rezistente ndaj ujit jo të endura
  Pëlhurë rezistente ndaj ujit jo të endura
  Pëlhure rezistente ndaj ujit.Përdoret në fletë mjekësore dhe pajisje të disponueshme, për shembull maska ​​kirurgjikale, fustan operativ i disponueshëm.Ne kemi shumë madhësi për të zgjedhur konsumatorit. Dhe ngjyra dhe gram.Gjithmonë paketim në qese ose kuti kartoni.