Pëlhura jo të endura rayson

Rayson është e angazhuar për kërkime, zhvillim dhe prodhim jo të endura. Produktet e saj kryesore janë pëlhurë PP jo të endura, pëlhurë SS jo të endura, SMS pëlhurë jo të endura, pëlhurë meltblown jo të endura, gjilpërë puch pambuku jo wove dhe pëlhurë të spunlace jo të endura.

LEXO MË SHUMË
Blue SS pëlhurë jo të endura 25gr gjerësi 175mm për maskë

Blue SS pëlhurë jo të endura 25gr gjerësi 175mm për maskë

KjoBlue SS pëlhurë jo të endura është përdorur për shtresën e parë të maskës. Normalisht është gjerësia 25Gr.75mm 175mm. Pëlhurë SS jo e endur është e butë, e frymëmarrjes dhe ujit të neveritshëm. Dhe kjo pëlhurë blu NS jo e endura e prodhuar nga Rayson mund të garantojnë cilësinë.
Prodhuesi profesional i mbulesës jo të endura (roll) në Kinë

Prodhuesi profesional i mbulesës jo të endura (roll) në Kinë

Tabela jo e endur, e njohur edhe si rroba tavoline TNT, është një teksti i bërë nga materiali polipropilenë. Me avantazhet e eko-miqësore, të lehtë për t'u përdorur dhe të riciklueshme, mbulesa polipropileni jo e endur janë përdorur gjerësisht në restorante, hotele, dhe disa ngjarje të veçanta si partitë, dasma etj. Produktet tona kryesore janë jo të endura tavoline, jo të endura Roll, kontrabandist TNT, roll mbulesë tavoline para-prerë dhe placemat jo të endura.
Pëlhura jo e endura e butë / hidrofilike

Pëlhura jo e endura e butë / hidrofilike

SS pëlhurë jo e endura është bërë nga teknologjia e dyfishtë trare. A ju lnow definicionit të pëlhurës hidrofilike? Disa nga tiparet e spikatura të kësaj pëlhure SS jo të endura janë të frymueshme, të buta, hidrofilike dhe të padëmshme. Kjo lloj pëlhure hidrofilike përdoret si materiali i brendshëm i shtresës së maskës. Rayson është një prodhues profesional hidrofilik jo të endura, me shumë vite përvojë të pasur.
SS jo të endura në spital të disponueshëm

SS jo të endura në spital të disponueshëm

SS pëlhurë jo të endura është një material i mirë për prodhimin e fletëve të shtratit të shtratit të spitalit të disponueshëm, të dizajnuara për përdorim me shtretër pleqsh, shtretër spitalor dhe shtretër spa. Këto bedsheets janë të disponueshme, të prodhuara nga materiale të papërpunuara të shtratit të disponueshëm, që do të thotë se ofron një zgjidhje higjienike me kosto efektive për çdo klinikë.

Shërbimi Rayson

Rayson Non Woven Company është një prodhuesi kryesor jo i endur pëlhurë dhe furnizues në Kinë e cila ka 15 vjet përvojë në prodhimin jo të endura dhe r&D. Sistemi i menaxhimit të cilësisë së përsosur dhe përvoja e pasur e prodhimit mund të sigurojnë cilësi të qëndrueshme dhe të mirë të produktit

Ekipi i shitjes me 15 vjet përvojë tregtare ndërkombëtare mund të ofrojë shërbime profesionale në anglisht, spanjisht, italisht dhe arabisht. Produktet tona shiten në më shumë se 40 vende të botës.

Rayson ka 10 linja të avancuara të prodhimit të pëlhurës jo të endura, të cilat mund të prodhojnë 3,000 ton pëlhura të nonwoven në ngjyra të ndryshme në muaj, me një gjerësi maksimale prej 4.2m. Llojet e produktit janë PP pëlhura jo të endura, SMS, pëlhura të shkrirë, dhe gjilpërë grushta jo të endura pëlhura, dhe pëlhurat e papërpunuara të dantellave jo të endura.

Inventari afatgjatë i mjaftueshëm i lëndëve të para në depo siguron stabilitetin e çmimeve të produktit.

Rreth Rayson

Foshan Rayson Jo Woven Co, Ltd Është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SHBA, e themeluar në vitin 2007, e vendosur në qytetin e Foshan Shishan të teknologjisë së lartë, më pak se 30 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Guangzhou Baiyun, ngjitur me Volkswagen, Honda, CMO dhe ndërmarrjet e tjera, me një mbulesë komplekse një sipërfaqe prej afërsisht 80.000 metra katrorë dhe duke punësuar mbi 400 njerëz. Kompania është e specializuar në prodhimin e pëlhurave spunbond jo të endura dhe produkteve të pëlhurave jo të endura, me më shumë se 90 për qind të produkteve të saj të shitura në më shumë se 30 vende.

Foshan Rayson Jo Woven Co, Ltd Është një prodhues i kalitur në industrinë e pëlhurave jo të endura me vite përvojë. Është e angazhuar për hulumtimin e pëlhurës jo të endura, zhvillimin dhe prodhimin dhe ka dhjetë linja të avancuara të prodhimit jo të endura, të aftë për të prodhuar pëlhurë jo të endura PP, SS jo të endura, sms, meltblown, gjilpërë puch dhe spunlace jo të endura, me Prodhimi i peshës varion nga 10GSM në 150GSM brenda gjerësisë 4.2m, me një shumë vjetore të prodhimit që peshon mbi 36,000 ton. Kompania është e aftë të prodhojë pëlhura jo të endura me ngjyra dhe madhësi të ndryshme, të përshtatshme për shumë përdorime të ndryshme.

Merrni kontakt me ne

Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip