• <p><strong>QË QË 2007</strong></p>

  QË QË 2007

  Rayson ka prodhuar pëlhurë jo të endura PP spunbond, pëlhurë jo të endura SS, pëlhura jo të endura mjekësore, mbulesë tavoline jo të endura dhe pëlhura jo të endura bujqësore.
Pëlhura jo të endura RAYSON

Rayson është e përkushtuar ndaj kërkimit, zhvillimit dhe prodhimit jo të endura. Produktet e saj kryesore janë pëlhura jo të endura PP, pëlhura jo të endura SS, pëlhura jo të endura SMS, pëlhura jo të endura meltblown, pëlhura jo e endur me gjilpërë dhe pëlhurë jo e endur spunlace.

 • <p><strong>PRODUKT CILËSOR</strong></p>

  PRODUKT CILËSOR

  Përdorimi i polipropilenit të importuar me cilësi të lartë për të siguruar cilësi dhe performancë të qëndrueshme të produktit.

 • <p><strong>PRODUKT I CERTIFIKUAR</strong><br></p>

  PRODUKT I CERTIFIKUAR

  Produkti mund të kalojë certifikimin OEKO-TEX të Bashkimit Evropian, testimin IKEA dhe testimin SGS. 

 • <p><strong>FURNIZIM adekuat</strong><br></p>

  FURNIZIM adekuat

  Inventari afatgjatë i mjaftueshëm i lëndës së parë në magazinë siguron një çmim të qëndrueshëm të produktit.

LAJMET E FUNDIT

Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. Është një prodhues me përvojë në industrinë e pëlhurave jo të endura me vite përvojë. Kompania është e specializuar në prodhimin e pëlhurave jo të endura spunbond dhe produkteve të pëlhurave jo të endura...

LIKONI ME NE

Rayson janë të përkushtuar për të ndihmuar klientët të zgjidhin problemet e tyre më sfiduese dhe çështjet teknologjike.

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ekipi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë së shpejti.

 • <p>TELEFONI</p>

  TELEFONI

  (86) -757-85896199

 • EMAIL
  EMAIL

  service@raysonchina.com

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip