• <p><strong>ОД 2007 г</strong></p>

  ОД 2007 г

  Рејсон произведува PP spunbond неткаен материјал, SS неткаен материјал, медицински неткаен материјал, неткаен чаршав за маса и земјоделски неткаен материјал.
РЕЈСОН НЕткаени ткаенини

Рејсон е посветен на неткаено истражување, развој и производство. Нејзини главни производи се ПП неткаен материјал, СС неткаен материјал, СМС неткаен материјал, стопен неткаен материјал, неткаен материјал со игла и неткаен материјал.

 • <p><strong>КВАЛИТЕТЕН ПРОИЗВОД</strong></p>

  КВАЛИТЕТЕН ПРОИЗВОД

  Користење на висококвалитетен увезен полипропилен за да се обезбеди стабилен квалитет и перформанси на производот.

 • <p><strong>СЕРТИФИЦИРАН ПРОИЗВОД</strong><br></p>

  СЕРТИФИЦИРАН ПРОИЗВОД

  Производот може да го помине сертификатот OEKO-TEX на Европската унија, тестирањето на ИКЕА и тестирањето SGS. 

 • <p><strong>СООДВЕТНО СНАБДУВАЊЕ</strong><br></p>

  СООДВЕТНО СНАБДУВАЊЕ

  Долгорочниот доволен залихи на суровини во магацинот обезбедува стабилна цена на производот.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. е искусен производител во индустријата за неткаени ткаенини со долгогодишно искуство. Компанијата е специјализирана за производство на спунбонд неткаени ткаенини и производи од неткаен...

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС

Rayson се посветени на помагање на клиентите да ги решат нивните најпредизвикувачки проблеми и технолошки прашања.

Ве молиме пополнете го формуларот подолу и нашиот тим за продажба ќе стапи во контакт со вас наскоро.

 • <p>ТЕЛЕФОН</p>

  ТЕЛЕФОН

  (86) -757-85896199

 • EMAIL
  EMAIL

  service@raysonchina.com

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски